The ad Toyota Hilux pick-up for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/59
Description
Number of doors:
4
Overall dimensions:
5.33 m × 1.855 m × 1.815 m
Engine
Power:
150 HP (110 kW)
Fuel:
diesel
Euro:
Euro 6
Gearbox
Type:
automatic
Additional equipment
All-Wheel Drive:
Condition
Condition:
used
More details
Colour:
white
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända fel:Elfel/elnät urlagt på båda sidor
Många felkoder på displayen, se bild 49
Går ej igenom en besiktning utan att först åtgärda okänt antal fel
Okänt hur många fel bilen har
Smutsig, se bilder
Trasig baklykta vänster sida, se bild 22 och filmen
Träbitar nedstuckna i rutorna i baksätet, okänt varför
Kosmetiska brister såsom repor, rost, bucklor, stenskott och stort antal märken förekommer, se bilderService:Information saknas
Skatt/årsavgift: 5952 kr
Årskatt betald t o m: 20240831
Däck: 265/65R17
Fordonsstatus: Påställd
Körförbud: Ja, 2023-06-27
Senaste godkända besiktning: 20220427
Besiktigad till och med: 20230630
Föreläggande t o m: 20230626
Antal nycklar: 2
Fordonskategori EU: N1G
Information om lasthjälp: Hämtas mån-fre mellan 6-18 ring och boka tid innan
Max släpvagnsvikt: 3200 kg
Lastutrymmets längd: 1555 mm